Genel Başkanımız Sayın Arif SAYLAM ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ibrahim Aktürk , Ömer Konuk ve Dernek Başkanlarımız Sinan GÜLEÇ, Hakan TAŞ ın Katılımı ile Eskişehir’de Kurulan Müstafi Uzmanlar Derneği’nin Açılışına Katıldı.

Genel Başkanımız Sayın Arif SAYLAM ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ibrahim AKTÜRK , Ömer KONUK . Dernek Başkanlarımız Sinan GÜLEÇ, Hakan TAŞ ın Katılımı ile Eskişehir de Kurulan Müstafi Uzmanlar Derneği ‘nin Açılışına Katıldı.
Derneğimizin Eskişehir il Temsilcisi Barış Özdemir ve Eskişehir Üyelerimiz ile Bir Araya Gelen Genel Başkanımız Sayın Arif Saylam 3 Saat Süren Bir Toplantı Gerçekleştirdi. İl Temsilcilerimiz ve Üyelerimiz ile Toplantıya Katılan Müstafi Uzmanlar Derneği Başkanı Mehmet KARAKOCA Görevde Olan Uzman Çavuşlarımız ve Görevinden Ayrılmış Olan Uzman Çavuşlar’ımız için Kurulacak olan Federasyona Tüm Çalışmaları ile Hazır Olduklarını Belirtti.
Eskişehir İl Temsilcilerimiz Üyelerimiz ve Müstafi Uzmanlar Derneği Başkanı veÜyelerine Çalışmalarında Başarılar Diliyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir