Dernek Başkanımız Sn. Arif SAYLAM’IN Kurban Bayramı Mesajı

 

 

Dini ve Milli Bayramlarımız Millet Olarak Kenetlenmemizi Sağlayan, Mutluluklarımızı Paylaştığımız En Güzel Günlerdir.

Her Türlü Dargınlıkların ve Kırgınlıkların Unutulduğu, Dostluk ve Hoşgörü Duygularının Güçlendiği, Sevinç ve Mutluluğun Milletçe Yaşandığı Bayram Günlerini Eş, Dost ve Akrabalarımız ile Yaşamak, Yardıma Muhtaç ve Yalnız Yaşayan Vatandaşlarımızın Yanında Olmak, İnancımızın ve Kültürümüzün Bir Gereğidir.

Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği Olarak Biliyoruz ki; Sevinçler, Mutluluklar Paylaştıkça Çoğalır, Acılar İse Paylaştıkça Azalır. Bu Kurban Bayramında da,  Hepimize Önemli Bir Sorumluluk Düşmektedir: Kalleş Terör Örgütüne Karşı Savaşırken Şehit Olan Kahraman Evlatlarımızın ve 15 Temmuzda Milli İrade Uğruna Canlarını Feda Eden Demokrasi Şehitlerimizin Bize Emaneti Olan Yakınlarını Mutlaka Ziyaret Etmeliyiz. Onlara Birer Ana, Birer Baba, Birer Evlat Olmalıyız. Şehitlerimizin Yokluğunu Unutturamayız Ama Ailelerine Yalnız Kalmadıklarını, Milletimizin Vefakârlığını ve Devletimizin Büyüklüğünü Hissettirebiliriz. 

Bayramın Milletimiz ve Ülkemiz için Huzur, Barış ve Mutluluk Vesilesi Olmasını Temenni Ederim. Şehitlerimizin Aileleri, Evlatları ve Gazilerimiz Başta Olmak Üzere Aziz Milletimizin, Kurban Bayramını En İçten Dileklerimle Kutlar, Gazilerimizi Minnetle, Şehitlerimizi Rahmetle Yâd Ederim.

 

Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği

Genel Başkanı

Arif SAYLAM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir